ГОРДІСТЬ, РОЗВИТОК І НАГОРОДИ!

Хмельницька обласна організація профспілки працівників соціальної сфери вручила нагороди кращим керівникам, колективам організацій за значний внесок в розвиток соціальної сфери. Серед нагороджених – Тріпак Мар’ян Миколайович, натхненний ініціатор впровадження креативних ідей розвитку закладів вищої освіти, інклюзивного суспільства та імплементації Європейського досвіду й цінностей у системі освіти. Почесним знаком ФПУ «За розвиток соцiального партнерства» за професіоналізм в роботі, особистий внесок у розвиток соціального партнерства нагороджено Трiпака Мар’яна Миколайовича – в.о.ректора НРЗВО «Кам’янець- Подiльського державного iнституту», к.е.н., доцента, професора інституту.
Почесною грамотою Центральної Ради Профспілки працівників соціальної сфери України за багаторічну сумлінну працю, активну профспілкову діяльність, вагомий внесок у благородну справу захисту прав та інтересів працівників нагороджено Валіцьку Людмилу Олегівну – бухгалтера, голову первинної профспілкової організації НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».
За підсумками обласного конкурсу «Людина року-2021» обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України переможцем у номінації «Краща первинна профспілкова організація» визнано та відзначено дипломом, статуеткою «Ніка» і профспілковою виплатою – Первинну профспілкову організацію НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» (в.о. ректора – Тріпак М. М., голова ППО – Валіцька Л. О.)
Дякуємо за високу оцінку нашої діяльності. Щиро вітаємо з достойним визнанням досягнень та вершин Тріпака Мар’яна Миколайовича, Валіцьку Людмилу Олегівну та увесь колектив Первинної профспілкової організації НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» в успішній реалізації соціальної політики та розвитку соціального партнерства. Бажаємо нових вершин, натхнення, перемог, миру, здоров’я та добробуту!