Друге засідання Вченої ради Інституту

Сьогодні, 09 грудня 2021 року, відбулось засідання Вченої ради  Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут”. На засіданні було затверджено тимчасовий регламент підготовки та проведення засідань Вченої ради  Інституту в умовах карантину та план роботи Вченої ради. Розглянуто і затверджено концепцію розвитку Інституту. Утворено ряд консультативно-дорадчих органів: рада молодих вчених; науково-методична рада; студентська рада; рада стейкхолдерів; рада батьків; та створено реабілітаційно-медичний центр, фізичної реабілітації та студентського Інваспорту; та ін. Було розглянуто і затверджено звіт про наукову діяльність Коледжу/Інституту у 2021 р. Прийнято рішення про запуск процесу розгортання єдиного електронного інформаційно-комунікаційного середовища Інституту та Фахового коледжу (платформа Microsoft 365).