Відкрита лекція “Мова науки. З чого почати наукову роботу”

Сьогодні, 23 листопада 2021 р., в Кам’янець-Подільський Державний Інститутвідбулась відкрита лекція на тему “Мова науки. З чого почати наукову роботу” (Лектори – Шевчук Олександр Володимирович, к.пед.н., та Бачинська Олена Миколаївна, к.е.н.). На лекції студенти закладу ознайомились з особливостями підготовки наукових робіт, правилами роботи та оформлення наукових статей, а також грамотного оформлення структурних частин наукових робіт. Особливо цікавим і актуальним для студентів було обговорення питання пошуку збірників для публікації своїх досліджень та пошуку матеріалів для підготовки тез й інших видів наукових робіт. Також лектори зосередили увагу на правилах академічної доброчесності, його видах та особливостях дотримання доброчесності. Студенти активно брали участь у обговоренні, а тема лекції для студентів, майбутніх науковців – надзвичайно актуальна. Дякуємо лекторам за актуальний матеріал, сучасний виклад та інтерактив під час лекції.