Онлайн семінар “Євроінтеграція вищої школи у світовому та національному вимірі за умови соціальної інклюзії”

14-16 жовтня 2021 р., у той час, коли більшість країн світу відзначають #ErasmusDays, викладачі НРЗВО «Кам’янець-Подільського державного інституту»  (в.о.ректора інституту Тріпак М.М., к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України) долучились до обговорення міжнародного досвіду вищої освіти на прикладі організації діяльності профілюючих факультетів Sapienza University of Rome (Рим, Італія). 16 жовтня викладачі кафедри соціальної роботи та психології (в.о. завідувача кафедри – Палилюлько О.М., к.істор.н.) відвідали онлайн семінар «Євроінтеграція вищої школи у світовому та національному вимірі за умови соціальної інклюзії: обмін науковими здобутками між факультетом спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та профілюючими факультетами Sapienza University of Rome (Рим, Італія)» (доповідач – доктор педагогічних наук, професор Супрун Дар’я Миколаївна у рамках програми ERASMUS + КА1 LEARNING MOBILITY) та взяли участь в обговоренні ключових компонентів організації навчальної, наукової та соціально-психологічної діяльності університету в Італії.

Щиро дякуємо за запрошення, чудову організацію та сучасну комунікацію!