Ділова гра-тренінг для всіх спеціальностей КПДІ

Ділова гра-тренінг для всіх спеціальностей Кам’янець-Подільського Державного Інституту.

В сучасних умовах господарювання та надання освітніх послуг закладами вищої освіти України надзвичайно важливо сьогодні не тільки чому навчати, але й як навчати студентів, які сповідують дух економіста, фінансиста, психолога, обліковця чи соціального працівника. Сучасний досвід закордонної і вітчизняної освіти демонструє зростаюче різноманіття використовуваних методичних прийомів і освітніх технологій. Значне місце серед них посідають ділові ігри. Введення до навчального процесу занять, змістом яких є опрацювання студентами конкретної управлінської ситуації, прийняття рішень на основі складної інформації, яку містить ця ситуація, дозволяє поєднати концептуальну і практичну діяльність.

Висновок, який отримує перше місце (найбільша кількість балів) студентів відповідної спеціальності отримує грошовий приз.
Координатор проведення ділової гри – Пещанюк Н.О.

Відповідальні за відбір, підготовку і представлення команд відповідної спеціальності КПДІ (від 10 студентів) – Гаранти освітніх програм.
Терміни підготовки до 30 вересня 2021 року.

Оголошую конкурс ! Ділова гра-тренінг для всіх спеціальностей КПДІ Кам'янець-Подільський Державний Інститут...

Опубліковано Marian Tripak Субота, 11 вересня 2021 р.