Обласний освітній форум «Розвиток галузі освіти в умовах децентралізації»

27 серпня в Хмельницькому обласному академічному муздрамтеатрі ім. М. Старицького відбувся обласний освітній форум «Розвиток галузі освіти в умовах децентралізації».

Відкриття заходу відбулось за участі: Володимира Юр’єва, заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації; Віолети Лабазюк, голови Хмельницької обласної ради; народних депутатів України; Олени Лошанюк, директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації; Валерія Олійника, начальника управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області; Сергія Матюха, члена ради ректорів закладів вищої освіти Хмельницької області, ректора Хмельницького національного університету, к.е.н., доцента; Мар’яна Тріпака Marian Tripak , в.о. ректора НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» Кам’янець-Подільський Державний Інститут , к.е.н., доцента; Анатолія Яримюка, першого заступника голови Федерації профспілок області, голови Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Під час свого виступу «Менеджмент освіти та сучасні перспективи розвитку інклюзивних закладів освіти: від технікуму до інституту» Тріпак Мар’ян Миколайович наголосив на важливості розвитку вищих навчальних закладів інклюзивного спрямування, їх реформування та фінансування, модернізації та підтримки у контексті реалізації державних програм фінансування та Міжнародних грантів. Мар’ян Миколайович окреслив основні віхи розвитку та стратегії діяльності НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут», перспектив та можливостей закладу з урахуванням регіонального, державного та міжнародного контексту.

Мета форуму – визначення стратегічних цілей розвитку освіти в період проведення адміністративно-територіальної реформи й децентралізації влади в Україні, обговорення широкого кола найбільш актуальних питань реформування галузі та організований початок нового 2021/2022 навчального року.
Захід відбувався у контексті обговорення питань під час роботи секцій: «Сучасні сервіси управління освітніми закладами», «STEM-освіта актуальні питання, перспективи», «Інноваційні технології в інклюзивній освіті», «Організація здорового харчування в закладах освіти».
Обласний освітній форум об’єднав навколо актуальних питань сучасності голів територіальних громад, керівників місцевих органів управління освітою, голів місцевих профспілкових організацій, керівників закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти, закладів обласного підпорядкування, опорних закладів загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, освітян та науковців.
Дякуємо за запрошення та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!