Благодійний проєкт “Діалог з психологом-психотерапевтом” та елементи дуальної освіти – В ДІЇ!

Літо – це не лише час для відпочинку, а й час для збагачення та розвитку! Студенти Кам’янець-Подільський Державний Інститут спеціальностей 231 “Соціальна робота” та 053 “Психологія” продовжують професійно зростати та навчатись. 10 червня 2021 року в рамках підписаного договору кафедри соціальної роботи та психології інституту з психотерапевтом Міжнародного товариства Кататимного переживання образів та імагінативних методів в психотерапії і психології (МТКПО), Інституту розвитку символдрами і глибинної психології (ІРСГП) Людмилою Антонівною Липовською та у рамках реалізації благодійного професійного проєкту, відбулось заняття на тему: Самооцінка. Розвиток позитивного самосприйняття. В атмосфері робочого кабінету практикуючого психолога студенти закладу здобували навики позитивного сприйняття та засвоювали теоретичний і практичний матеріал для майбутніх психологів та соціальних працівників.

Дякуємо Людмилі Антонівні за безцінний час, високий професіоналізм та сучасний інноваційний проєкт, який об’єднує молодь й сприяє розвитку майбутніх фахівців.
Бажаємо успіхів, наснаги, нових звершень та нових здобутків!

Благодійний проєкт "Діалог з психологом-психотерапевтом” та елементи дуальної освіти - В ДІЇ! Літо - це не лише час для...

Опубліковано Кам'янець-Подільський Державним Інститутом Пʼятниця, 11 червня 2021 р.