ВИКЛАДАЧ ПОДІЛЬСЬКОГО КОЛЕДЖУ – ЧЛЕН-КОРЕСПОНДЕНТ НАНВО УКРАЇНИ

21 квітня відбулося звітна конференція Національної академії наук вищої освіти України (Президент – доктор медичних наук, професор С. І. Табачніков), на якій, зокрема, розглянули питання про обрання і затвердження нових академіків та членів-кореспондентів.

Приємно, що членом-кореспондентом НАНВО України по відділенню філології  та мистецтвознавства (керівник – віце-президент з питань українознавства, академік-секретар відділення НАНВО України, завідувач кафедри культури української мови Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор С. В. Шевчук) було обрано в.о. завідувача кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, кандидата філологічних наук Л. М. Комарніцьку.