Відбулась II Міжнародна науково-практична конференція

Сьогодні, відбулась II Міжнародна науково-практична конференція на тему: “Маркетинг та логістика в агробізнесі” у форматі онлайну, з використанням платформи Zoom.

Організатор конференції Національний університет біоресурсів і природокористування України м. Київ та співорганізатор Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.

Доповідачами від Подільського коледжу зі своїми доповідями виступили: Тимків Андрій Олександрович – к.е.н., завідувач кафедри фінансів та економіки з доповідю: “ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ МАРКЕТИНГУ В УМОВАХ «БЕЗКОНТАКТНИХ» ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН” та Бачинська Олена Миколаївна – к.е.н., голова Ради молодих вчених Подільський спеціальний навчально реабілітаційний соціально економічний коледж з доповіддю: “PR-ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК ІНСТРУМЕНТ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ЗВО”.

Дякуємо організаторам та усім учасникам конференції за надзвичайно цікаві і пізнавальні доповіді.
Сподіваємось на подальшу співпрацю!
Було круто, сучасно, цікаво та інноваційно!

Сьогодні мав нагоду долучитися до роботи і виступити з доповіддю на Міжнародній науково-практичній конференції "...

Опубліковано Андрієм Тимковим Четвер, 15 квітня 2021 р.