Привітання до 50-річчя коледжу

Щирі вітання до 50-річчя Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу від студенток коледжу, які входять до жіночої Паралімпійської збірної з волейболу сидячи.
Марафон вітань розпочинають неймовірні, сильні, непереможні, ніжні, талановиті студентки – Кароліна Дімітрішина, Анастасія Владичинська, Катерина Ільчук, Долина Андріана (тренер коледжу – Ольга Погорецька).
Найщиріші вітання з епіцентру тренувань до Європейського турніру наші юні спортсменки та призери міжнародних турнірів надсилають директору коледжу – Тріпаку Мар’яну Миколайовичу, к.е.н., доценту, заслуженому працівнику освіти України та усьому колективу закладу.
Вболіваємо за вас та дякуємо за теплі слова і побажання справжніх професіоналів та щирих юних красунь! Перемог Вам та успіхів!