Посібник-практикуму “Тренінг комунікативної компетентності”

Вітаємо викладачів Кафедри соціальної роботи та психології (в. о. завідувача кафедри – Оксана Палилюлько, к. істор.н.) Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Віктора Миколайовича Федорчука, к.псих.н, доцента; Вікторію Вікторівну Федорчук, к.пед.н., доцента; Людмилу Миколаївну Комарніцьку, к.філол.н. (Кафедра фундаментальних та спеціальних дисциплін.), з публікацією практикуму “Тренінг комунікативної компетентності”. Посібник містить вправи, завдання, спрямовані на формування в учасників тренінгу навичок спілкування, уміння слухати, усвідомлення і вираження своїх почуттів, навичок розуміння та прийняття почуттів оточуючих людей, активізацію механізмів самопізнання і самовираження, вироблення навичок подолання конфліктів тощо. Посібник адресований здобувачам освіти, психологам, викладачам психологічних дисциплін, соціальним працівникам та усім, хто прагне навчитись більш ефективно спілкуватись з оточуючими.
Вітаємо наших колег та бажаємо наснаги, професійних здобутків та успіхів у подальшій науково-дослідній діяльності.

Вітаємо викладачів Кафедра соціальної роботи та психології (в. о. завідувача кафедри - Оксана Палилюлько, к. істор.н.)...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Субота, 13 березня 2021 р.