ПОДЯКА ВІД ПОЧЕСНОГО КОНСУЛА УКРАЇНИ В БИДГОЩІ!

За участь у Міжнародній on-line зустрічі «Значення української мови для поліпшення зв’язку українців і поляків» студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу отримали подяку від Почесного Консула України в Бидгощі, Президента Університету економіки в Бидгощі – Кшиштофа Сікори, який подякував за “можливість почути співучу українську мову, відчути зворушливі емоції та ще раз згадати твори відомих українських поетів…”. Емоційне та виразне декламування віршів, яке відбувалось у форматі он-лайн зустрічі, зворушило усіх присутніх.
Дякуємо пану Почесному Консулу за увагу до нашої молоді, високу оцінку та неймовірно-теплі слова.
Щиро сподіваємось на подальші зустрічі та комунікацію у контексті співпраці закладів вищої освіти.