Благодійний проєкт “Діалог з психологом-психотерапевтом” у ДІЇ!

29 квітня 2021 р., в рамках підписаного договору кафедри соціальної роботи та психології Подільського Коледжу з психотерапевтом Міжнародного товариства Кататимного переживання образів та імагінативних методів в психотерапії і психології (МТКПО), Інституту розвитку символдрами і глибинної психології (ІРСГП) Людмилою Антонівною Липовською та у рамках реалізації благодійного професійного проєкту, відбулось заняття на тему: “Використання метафоричних асоціативних карт для відповіді на питання: «Хто я…? Що я….?»” ( Шлях до самопізнання).

Студенти коледжу ознайомились із особливостями застосування метафоричних карт у контексті засвоєння теми самопізнання, розуміння себе.
Щиро дякуємо Вам Людмило Антонівно, за Ваш професіоналізм та надзвичайно актуальні й сучасні теми для молоді!
Сподіваємось на успішну реалізацію проєкту та подальшу плідну співпрацю!

Благодійний проєкт “Діалог з психологом-психотерапевтом” у ДІЇ! 29 квітня 2021 р., в рамках підписаного договору кафедри...

Опубліковано Подільськієм Коледжем Четвер, 29 квітня 2021 р.