01 квітня відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція

01 квітня відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів, студентів та учнівської молоді, організатор – НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ, Кафедра соціальної роботи та реабілітації, Навчально-науковий центр виховної роботи і соціального розвитку. Співорганізатором заходу є також Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж. Під час конференції відбувалось обговорення доповідей здобувачів закладів вищої освіти та загальноосвітніх закладів України. З вітальним словом звернулись організатори та співорганізатори конференції, представники Подільського коледжу – Ірина Леонтіївна Гуменюк, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, к.е.н.; Оксана Михайлівна Палилюлько – в.о. завідувача кафедри соціальної роботи та психології, к.істор.н., а також представники закладів вищої освіти України – учасники заходу.

Робота під час конференції відбувалась за наступними напрямами: соціальні проблеми сучасного суспільства; соціальна робота з різними категоріями населення; активізація творчого потенціалу у професійній діяльності фахівців соціальної сфери: сучасні підходи та перспективи; інноваційні міжнародні й національні соціальні практики; сучасні технології соціально-психологічної реабілітації; соціально-інклюзивний простір в Україні: реалії, виклики, шляхи модернізації; волонтерська діяльність в умовах кризових викликів, як детермінанта соціальної солідарності й згуртованості суспільства. В обговоренні актуальних питань взяли участь викладачі та здобувачі освіти коледжу. Так, Волощук Марина Борисівна, викладач кафедри соціальної роботи та психології, член Ради молодих вчених коледжу презентувала доповідь на тему: «Основні тенденції розвитку теорій соціальної роботи: проблематика та перспективи». Учасники конференції активно обговорювали основні тенденції та підходи у розвитку соціальної роботи в межах України та за кордоном. Активно обговорювались доповіді студентів коледжу: доповідь Цупи Ліни на тему – «Особистість у сучасному суспільстві» та доповідь Іванової Богдани на тему – «Проблеми та перспективи розвитку цифрового суспільства молоді».

Щиро дякуємо за запрошення до участі у конференції, активне обговорення та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Опубліковано Подільськієм Коледжем Понеділок, 5 квітня 2021 р.