Відбувся науково-практичний форум

Сьогодні, 25 лютого відбувся науково-практичний форум «ВНЕСОК МОЛОДИХ ВЧЕНИХ У СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ», який проходив з використанням платформи Google meet.
Під час дебютного науково-практичного форуму прозвучали настанови, ідеї щодо розвитку наукової ініціативи молодих науковців, інноваційні стратегії, рекомендації та побажання від авторитетних науковців, професіоналів: Тріпака Мар’яна Миколайовича, заслуженого працівника освіти України, кандидата економічних наук, доцента, директора Подільського спеціального коледжу; Місюка Миколи Васильовича, заслуженого економіста України, доктора економічних наук, професора, декана економічного факультету
Подільського державного аграрно-технічного університету; Сохацької Олени Миколаївни, заслуженого економіста України, доктора економічних наук, професора, професора кафедри міжнародних економічних відносин Західноукраїнського національного університету; Зварича Романа Євгеновича, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри міжнародних економічних відносин Західноукраїнського національного університету.
З вітальними словами звернулись також голови Рад молодих вчених, товариств: Олена Бачинська, кандидат економічних наук, голова Ради молодих вчених Подільського спеціального коледжу; Юлія Горюк, кандидат ветеринарних наук, в.о. голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Подільського державного аграрно-технічного університету; Легкий Олег, кандидат економічних наук, голова Ради молодих вчених Західноукраїнського національного університету.