День відкритих дверей

Сьогодні, 16 лютого, відбувся онлайн День відкритих дверей у ПОДІЛЬСЬКОМУ СПЕЦІАЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОМУ КОЛЕДЖІ

Вступники мали можливість дізнатись про Коледж, як заклад вищої освіти, познайомитись із спеціальностями, поспілкуватись із відповідальними секретарями Приймальної комісії коледжу Пещанюк Надія, Ярослав Сушарник.

Відкрито обговорили актуальні питання щодо підготовки фахівців ОПС ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР ТА ОС БАКАЛАВР з в. о. завідувачами кафедри – Лучиком Василем Єфремовичем, д. е.н., професором (Кафедра економічної кібернетики, інформаційної та соціокультурної діяльності), Тимківом Андрієм Олександровичем, к.е.н. (Кафедра фінансів та економіки), Коркушко Олегом Никодимович, к.е.н, доцентом (Кафедра обліку і оподаткування), Палилюлько Оксаною Михайлівною, к. істор.н. (Кафедра соціальної роботи та психології).

Дякуємо усім за зустріч та онлайн комунікацію!

Запрошуємо до Подільського коледжу ? ? ? ? ?