23 лютого, в Подільський Коледж відбувся Науково-практичний семінар “РИНОК ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ” у форматі онлайну, з використанням платформи Google Meet.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу ТРІПАК Мар’ян Миколайович, заслужений працівник освіти України, к. е. н., доцент, директор Подільського спеціального коледжу; Ірина Гуменюк, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, к.е.н. Модератор заходу: КОРКУШКО Олег Никодимович, к. е. н., доцент, в. о. завідувач кафедри обліку і оподаткування.
Учасники заходу активно обговорили наступні доповіді спікерів:
ОВЧАРУКА Олега Васильовича – доктора сільськогосподарських наук, доцент, професора кафедри рослинництва Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ); ГОРОХОЛІНСЬКОЇ Віти Йосипівни – адвоката, головного юриста ТОВ “Агросолюшнс”, юриста ТОВ “Максфарм” (м. Кам’янець-Подільський); ГОРБАЧА Степана Івановича – заступника голови СВК “Летава” (с. Летава, Чемеровецький район, Хмельницька область); ФАЙДЕН Людмили Дмитрівни – завідуючої виробництвом ТОВ “Тріада – МК” (смт. Муровані Курилівці, Вінницька область); ЛАВРУКА Віталія Валерійовича – доктора економічних наук, доцента кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Кам’янець-Подільський).
Сміливо дискутували, обговорюючи перспективи, тенденції та вплив реформи ринку землі на розвиток господарства і підприємництва в Україні; зважуючи усі “за” і “проти” пропонували власні практичні рекомендації та оцінювали ефективність й умови імплементації реформ.
Дякуємо організаторам та усім учасникам за чудову роботу, цікаве обговорення й плідні дискусії.
Сподіваємось на подальший діалог та ефективну співпрацю!
Було круто, сучасно, цікаво та інноваційно!