Міжнародне стажування

Академічна мобільність, у тому числі міжнародна, є одним із пріоритетних напрямів діяльності Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, яка передбачає можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися, проводити наукову діяльність в іншому закладі на території України чи поза її межами.
З 15 грудня 2020 р. по 5 лютого 2021 р. Комарніцька Людмила Миколаївна, к.ф.н., в. о. завідувача кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін проходила міжнародне стажування у Школі соціальних і поведінкових наук (м. Глазго, Шотландія) на тему «Методологія міждисциплінарних досліджень у соціальних та поведінкових науках».

Вітаємо Людмилу Миколаївну та бажаємо подальших успіхів у науково-дослідній діяльності та значних здобутків!