Продовження освітнього процесу у ІІ семестрі 2020/2021 н.р.

У зв’язку з напруженою епідеміологічною ситуацією (COVID-19) в Хмельницькій області, з метою своєчасного вжиття та реалізації заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби (COVID-19), збереженням здоров’я здобувачів освіти і співробітників коледжу (керуючись ч.3 статті 2 Закону України  «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту», постановою Кабінет Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  рішенням  Вченої  ради   від 14.01.2021 року № 15).

Освітній процес з 25 січня 2021 року по 26 лютого 2021 року буде проходити у режимі дистанційного навчання для здобувачів освіти всіх курсів та форм навчання.

Адміністрація коледжу повідомляє, що у разі покращення епідеміологічної ситуації у регіоні – з березня/квітня 2021 року навчальний процес у закладі буде відбуватися за змішаною формою з дотримання всіх умов карантину.