Вітаємо з отриманням диплому та здобуттям наукового ступеня доктора наук

Перша докторська дисертація!

Вітаємо Лаврука Олександра Валерійовича, доктора наук з державного управління, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук та отримання диплому доктора наук з державного управління.

З радістю та найкращими побажаннями Олександра Валерійовича привітав директор коледжу ? Тріпак Мар’ян Миколайович, к.е.н, доцент, заслужений працівник освіти України, який побажав успіхів у подальшій науково-дослідній діяльності, професійних здобутків та нових перемог ?!

Щиро вітаємо! Перша докторська дисертація під прапором Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу – крутий результат діяльності!

Бажаємо творчої енергії, нових успішних науково-дослідних проєктів, успішного втілення професійних сподівань та звершень!