Створено структурний підрозділ – РАДУ БАТЬКІВ СТУДЕНТІВ

З метою залучення батьків до організації навчально-виховного процесу,  об’єднання зусиль науково-педагогічного колективу, батьків, студентів,  для досягнення високих результатів з підготовки та виховання висококваліфікованих фахівців 3 грудня створено структурний підрозділ  –  РАДУ БАТЬКІВ СТУДЕНТІВ.
Метою діяльності Ради є захист законних інтересів студентів в органах громадського самоврядування закладу освіти, у відповідних державних органах, а також надання допомоги викладацькому колективу в реалізації освітянських завдань.
На першому  засіданні  було затверджено склад , обрано голову, заступника та секретаря Ради батьків студентів, розглянуто Положення про Раду батьків студентів, перспективи, обговорено план роботи на  2021 рік.
Щиро вітаємо Марію Шумінську голову Ради батьків, Віолетту Долинузаступника та бажаємо Раді батьків студентів реалізації усіх планів та задумів на благо наших студентів!