Мистецька акція «Будуємо доступність разом». Зроби маленький крок до втілення великої мрії!

Мистецька акція «Будуємо доступність разом» за ініціативи директора коледжу Тріпака Мар’яна Миколайовича, ГО “БЕЗБАРʼЄРНІСТЬ” та студентства Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.
Запрошуємо взяти участь у акції й придбати картини, виконані у техніці енкаустики та картини написані аквареллю студентами коледжу.
Кошти, отримані від аукціону, будуть початком збору коштів для придбання спеціального автобусу для осіб з інвалідністю, перераховуватимуться на рахунок Громадської організації «Безбар’єрність» Кирило Зпімі Безбарєрність Го (Реквізити: МФО 334851: ЄДРПОУ 43664765; Р/Р IBAN: UA 933348510000000026000120854)
Запрошуємо!