Успішна акредитація спеціальності 071 “Облік і оподаткування”

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж здійснив ще один успішний та переможний крок на шляху до розвитку закладу у системі вищої освіти! ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ КОЛЕДЖУ та директора закладу Тріпака Мар’яна Миколайовича, к.е.н., доцента, заслуженого працівника освіти України, з успішним проходженням акредитації! В результаті експертизи Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж успішно пройшов акредитацію терміном на 5 років освітньої програми спеціальності першого (бакалаврського) рівня 071 “Облік і оподаткування” (ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ № 8 (25) від 14 квітня 2020 р.).

Вітаємо колектив коледжу з переможним кроком у системі вищої освіти та бажаємо наснаги, перемог у науково-дослідній діяльності, успіхів у подальшій роботі!