Освітні курси підготовки до ЗНО

Підготовка до ЗНО: працюють дистанційні курси!!!

Дорогі студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу! Викладачі коледжу хвилюються за Ваше майбутнє і намагаються підтримати у всіх починаннях, тому продовжують працювати з Вами в онлайн режимі – звичайні курси підготовки до ЗНО набрали нового формату і працюють як  дистанційні курси підготовки до ЗНО.

Дистанційна освіта – це навчання за допомогою інтернет-технологій. Слухачі курсів мають доступ до навчального сайту Moodle і матеріалів в електронному форматі: підручників, методичних вказівок, наочного матеріалу, презентацій, контрольних і тестових завдань. Незважаючи на віддаленість слухачів від викладача та відсутність живого спілкування, навчання на дистанційних курсах є достатньо ефективним через систему консультацій в режимі «питання-відповідь». Викладачам можна ставити будь-які питання щодо проблемних завдань курсу через навчальний сайт Moodle або електронну пошту, за допомогою Skype, Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook, Instagram, Zoom і отримати розгорнуту відповідь з роз’ясненнями та коментарями. В онлайн режими наші можливості безмежні! Ми з Вами 24/7! З нетерпінням чекаємо Вас. Переходимо за QR кодом.

external

З організаційних питань звертайтесь до відповідальної за
організацію освітніх курсів –
Фаін Альбіни Володимирівни