Перевірка  Кам’янець-Подільським об’єднаним міським військовим комісаріатом стану військового обліку у коледжі

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відповідно до статті 16 Закону України «Про оборону», статті 21 розділу IV Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» стану військового обліку на підприємствах, установах та організаціях, постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 та плану перевірок стану військового обліку на підприємствах, установах та організаціях міста і району у 2020 році, погодженого головою Кам’янець-Подільською РДА та міським головою Кам’янець-Подільської міської ради, проводилася перевірка фахівцями Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату: майором Шухановим Андрієм Миколайовичем – заступником військового комісара, начальником мобілізаційного відділення; працівником Збройних Сил України Тифанюком Дмитром Ігоровичем – провідним спеціалістом відділу військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу. Перевірка проводилась з наступних питань: готовність закладу освіти до оповіщення та забезпечення явки громадян, що підлягають призиву на військову службу; відпрацювання документів з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних; стан бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час; відпрацювання документів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації; питання, вказані в додатку 27 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» від 07.12.2016 року.

Результати перевірки, проведеної фахівцями Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату, засвідчили, що військовий облік призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних, питання мобілізаційної підготовки та мобілізації в закладі освіти ведуться відповідно до чинного законодавства, своєчасно, в повному обсязі з дотриманням штабної культури. Недоліків не виявлено.
    Під час підведення підсумків, представники військового комісаріату висловили слова вдячності директору коледжу Тріпаку Мар’яну Миколайовичу та відповідальній особі за ведення військового обліку Складанівському Олегу Леонідовичу за наполегливу працю, сумлінне ставлення до питань військового обліку та розумну ініціативу з ведення документації.