Міський голова Сімашкевич М.Є.  відзначив почесною нагородою Тріпака М.М. «За заслуги перед міською громадою»

10 березня, під час урочистого відкриття конференц-зали директор коледжу – Тріпак Мар’ян Миколайович удостоївся почесної нагородивідзнаки міського голови Сімашкевича Михайла Євстафійовича «За заслуги перед міською громадою».

Колектив Подільського спеціального коледжу вітає Мар’яна Миколайовича із почесною відзнакою та бажає успіхів і натхнення у реалізації Ваших неймовірних інноваційних планів та проєктів, нехай завжди Вас супроводжує вдача, успіх, постійно зігріває тепло людської вдячності, адже Ви – високий професіонал, керівник нової формації та справжній батько для кожного студента! Бути начальником – мистецтво і щоденна складна робота. Бажаємо Вам життєвих сил і міцного здоров’я, вірних рішень і безперечних успіхів у діяльності, особистих досягнень у роботі й чудових ідей, незгасимого оптимізму життя і стабільного благополуччя. Вітаємо Вас!