Робоча зустріч адміністрації коледжу з заступником Міністра освіти і науки України

18 лютого заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний провів робочу зустріч з керівниками закладів фахової передвищої освіти Хмельниччини.
     На зустрічі були присутні також представники Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу – Тріпак Мар’ян Миколайович, директор коледжу, к.е.н., доцент, та Шевчук Наталія Станіславівна керівник структурного підрозділу “Фахового коледжу Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу”.
     На зустрічі обговорювались перспективи розвитку закладів вищої освіти (ЗВО) України та питання реформи системи управління і фінансування ЗВО.
     Спілкування з Єгором Андрійовичем продовжилось у стінах КПНУ ім. І. Огієнка у місті Кам’янці-Подільському.
   Після зустрічі з керівниками структурних підрозділів університету, науково-педагогічними працівниками та студентами закладу Єгор Андрійович поспілкувався з Мар’яном Миколайовичем та обговорив особливості подальшого розвитку Подільського спеціального коледжу у системі вищої освіти.
     Дякуємо за приємну зустріч, інноваційні ідеї та шалений запал професійної енергії!