Матеріали Всеукраїнського науково-практичного семінару «Психічне здоров’я персоналу освітніх організацій та його профілактика»

Психічне здоров’я персоналу освітніх організацій та його профілактика: матеріали Всеукраїнського науково-практичного семінару. – м. Кам’янець-Подільський, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж. Кафедра соціальної роботи та психології – 2020. – 90 с.
     Збірник містить тези доповідей за матеріалами Всеукраїнського науково-практичного семінару «Психічне здоров’я персоналу освітніх організацій та його профілактика», який відбувся 05 грудня 2019 р. (Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж, кафедра соціальної роботи та психології, м. Кам’янець-Подільський), з актуальних питань сучасної психологічної науки, освіти та соціальної реабілітації та профілактики психічних захворювань.
     Збірник розрахований на наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів вишів тобто фахівців соціономічних професій.

Збірник доступний за посиланням →