Студентський науковий семінар: «Саморозвиток комунікативної культури»

18 квітня 2018 року відбувся студентський науковий семінар “Саморозвиток комунікативної культури”, організатором якого була кафедра соціальної роботи та психології.

Учасників семінару привітав директор коледжу к. е. н., доцент, заслужений працівник освіти України Тріпака М.М., який зазначив актуальність обраної теми, оскільки  одним з головних інструментів професійної діяльності соціального працівника є спілкування. Саме у процесі спілкування здійснюється контакт з клієнтом, з’ясовуються проблеми та відбувається накопичення інформації, необхідної для розв’язання проблеми.

Студенти із задоволенням прийняли участь у даному заході, оскільки запропонована тема є безумовно цікавою та необхідною для майбутніх соціальних працівників. Це обумовлено думкою, що фахівці даної спеціальності відносяться до категорії професій людина-людина і тому більшість свого часу проводять взаємодіючи з людьми, з клієнтами будуючи свою справу на комунікаціях. У роботі наукового семінару взяли участь студенти: Білінська Альона «Емпатія – значуща якість Я – концепції соціального працівника» науковий керівник – Федорчук Віктор Миколайович, кандидат психологічних наук, доцент, кафедри соціальної роботи та психології, Владичинська Анастасія «Соціально-педагогічна робота з важковиховуваними підлітками» науковий керівник – Дужева Олена Григорівна, викладач вищої категорії, Веждел Вікторія «Самоменеджмент як сучасний метод профілактики професійного вигорання соціальних працівників»  науковий керівник – Дужева Олена Григорівна, викладач вищої категорії, Моргун Владислав «Соціально-педагогічна робота щодо  корекції   агресивної поведінки підлітків» науковий керівник – Присакар Володимир Васильович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та психології, Петрова Крістіна «Саморозвиток комунікативної культури»  науковий керівник –  Боршуляк Наталя Сергіївна, викладач соціальних дисциплін, Корнійчук Іванка «Роль сім’ї у забезпеченні психоемоційного       благополуччя підлітка» науковий керівник –  Цвик Ольга Пилипівна, викладач     медичних дисциплін, Гуменюк Денис, Таран Анна «Комунікативна культура мовлення як професійна якість майбутнього фахівця соціальної роботи» науковий керівник – Гуменюк Інна Миколаївна викладач соціальних дисциплін, Шевчук Володимир «Сімейні відносини як об’єкт соціально-психологічної  роботи з сім’єю» науковий керівник – Сторожук Наталія Романівна, викладач соціальних дисциплін, Цупа Ліна, Камінська Вікторія, «Зародження інклюзивної освіти в Україні», Волошин Ярослава «Комунікативна культури викладача у вищій школі» науковий керівник – Палилюлько Оксана Михайлівна,  кандидат історичних наук, викладач соціальних дисциплін.