До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої, фахової передвищої та вищої освіти, батьки, психологи, соціальні працівники, представники адміністрацій закладів освіти, а також усі, хто цікавиться проблемою соціально-психологічної підтримки здобувачів освіти, особистісного та професійного розвитку молоді в період трансформацій, сучасних викликів та кризових станів суспільства, підтримки стійких тенденцій сталого розвитку різних сфер життєдіяльності соціуму в період війни.
Слухачі курсу отримають важливі теоретичні знання з питань організації взаємодії учасників освітнього процесу в умовах кризових станів суспільства, педагогічної та психологічної освіти, інформацію про соціо-психологічні та педагогічні методи формування резильєнтності у здобувачів освіти, корекційні методи, техніки, прийоми та інструменти взаємодії і комунікації.
Програма підвищення кваліфікації сприятиме розвитку вмінь стійкості та, зокрема, стресостійкості в умовах війни, створення сприятливого освітнього середовища, налагодження комунікації між учасниками освітнього процесу, навичок самопізнання та самодіагностики в період стресу та виходу зі стресу, дасть практичні рекомендації з організації відповідної освітньої діяльності.
Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.
Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.
ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:
Тріпак Мар’ян Миколайович – кандидат економічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, ректор НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»;
Палилюлько Оксана Михайлівна – кандидат історичних наук, в.о. керівника Навчально-наукового інституту соціо-психологічної діяльності та реабілітації НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»;
Столяренко Ольга Борисівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської, в.о. завідувача кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»;
Жиляк Наталія Вікторівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»;
Власенко Юліана Костянтинівна – кандидат політичних наук, викладач кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»;
Волощук Марина Борисівна – викладач кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».
АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ:
Організаційний комітет всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації забезпечує анонімне якісне рецензування кожних тез доповіді. Усі подані тези доповідей перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.
У МЕЖАХ ЗАХОДУ ПЕРЕДБАЧЕНО ПРОВЕДЕННЯ ТРЬОХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM:
13 липня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Ментальне здоров’я в умовах постійного стресу». Спікер – Власенко Юліана Костянтинівна, кандидат політичних наук, викладач кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».
20 липняо 14:30 відбудеться лекція на тему «Формування психологічної стійкості: техніки самодопомоги у важкі часи». Спікер – Жиляк Наталія Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».
27 липня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Формування комунікативних компетентностей в умовах іншомовної комунікації та мультикультуралізму». Спікер – Волощук Марина Борисівна, викладач кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновської НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».
Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані всім учасникам після сплати за участь. Онлайн-лекції будуть збережені.
ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:
Форма участі – дистанційна.
Учасникам необхідно до 30 червня 2023 року (включно):
2) надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua.
Зверніть, будь ласка, увагу!
З 3 липня по 13 серпня 2023 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді.
Тема листа: Підвищення кваліфікації з резильєнтності.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:
Організаційний внесок учасника становить 800 грн. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 600 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 29 вересня 2023 року.
ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ КРАЇНИ-ОКУПАНТА:
Звертаємо увагу авторів на те, що тези доповідей приймаються виключно українською та англійською мовами! Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.
КОНТАКТИ:
Центр українсько-європейського наукового співробітництва Контактна особа: Лящова Анастасія Олександрівна – координаторка всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.