Сектор підготовчого відділення до вступу у НРЗВО КПДІ

Фаін Альбіна Володимирівна

Посада: провідний фахівець сектору підготовки до вступу у ЗВО
Дата народження:  21.10.1978 р.
Кваліфікаційна категоріяспеціаліст вищої категорії
fainalbina@gmail.com
вища

відповідно до Положення про перелік платних послуг, які можуть надаватися Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут», діючих Правил прийом до Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» та Правил прийому до Відокремленого структурного підрозділу «Кам’янець-Подільський фаховий коледж», у поточному календарному році, Сектор організовує та проводить курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень в Українському центрі якості освіти; курси з підготовки до вступу до Інститут вступників, що складають вступні випробування, які проводиться у формі вступного іспиту, співбесіди з конкурсного предмета (предметів), фахового випробування тощо.